Parkzicht Outdoor 2024

PARKZICHT OUTDOOR IS TERUG!

Details

DATE: 15/06/2024

TIME: 14:00 – 23:00

LOCATION: Krabbepark Vlaardingen

EVENT TYPE: FESTIVAL 

WEBSITE: PARKZICHT-OUTDOOR.NL

Parkzicht Outdoor gaat niet door

Beste Parkzicht fan,

 

Met grote teleurstelling moeten we jullie mededelen dat Parkzicht Outdoor niet kan plaatsvinden op 15 juni 2024.

 

Door de onophoudelijke en hevige regenval van afgelopen periode, en het voorspelde weer van komend weekend heeft de gemeente Vlaardingen besloten de vergunning voor Parkzicht Outdoor in te trekken. Dit heeft voornamelijk te maken met de slechte staat van de parkeervelden, waarvoor geen acceptabel alternatief beschikbaar is. Ook een verplaatsing van datum of locatie is helaas niet mogelijk.

 

Dit nieuws komt uiteraard hard binnen. Ons team heeft dag en nacht keihard gewerkt, met maar één doel: een onvergetelijke oldschool rave tijdens Parkzicht Outdoor. Helaas ligt deze situatie buiten onze macht. 

 

Uiteraard hopen we in deze vreselijke situatie op jullie begrip. Alle ticket kopers ontvangen zo snel mogelijk een e-mail over de terugbetaling van de tickets. Check ook je spam wanneer je geen e-mail hebt ontvangen.

 

Keep the Parkzicht vibe alive, tot snel!

PARKZICHT MERCHANDISE

PARKZICHT OUTDOOR MERCHANDISE

Check out de Parkzicht merchandise! Als vanouds ontworpen en gecreëerd door Linia© met Parkzicht Original label.